Adrian Such

Adrian Such – założyciel Portalu Zamojskiego i agencji Such.pl.

Dziennikarstwem, tworzeniem stron i reklamą w internecie zajmuje się od 2007 roku. W maju 2014 roku założył Portal Zamojski, wcześniej współpracował m.in. z Gazetą Zamojską.

W lipcu 2014 roku zajął 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i PwC Legal na najlepszy esej naukowy związany z ochroną danych. Kilka miesięcy później odbył kilkutygodniową praktykę w Biurze GIODO w Warszawie.

W 2015 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku administracja, podczas których zdobył wiedzę m.in. w zakresie prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych i prowadzenia działalności gospodarczej.

W tym samym roku rozpoczął współpracę z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (oddział przy WSPiA w Lublinie), tworząc startup skupiający Portal Zamojski i Such.pl.

W czerwcu 2016 roku wystąpił przed publicznością i jurorami w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, wygrywając konkurs na najlepszy pomysł biznesowy podczas wydarzenia StartUp Mixer.

W tym samym roku ukończył studia podyplomowe na Wydziale Politologii UMCS na kierunku marketing internetowy i brokering informacji.

Uczestnik wielu szkoleń o tematyce dziennikarskiej, medialnej i marketingowej.

Napisz wiadomość:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie jednorazowej odpowiedzi zawierającej naszą ofertę. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.