Portal Zamojski

Content marketing (z ang. marketing treści) polega na pozyskiwaniu klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, skierowanych do konkretnej grupy odbiorców.

Publikowanie ciekawych, przydatnych artykułów sponsorowanych jest niezwykle skuteczną i kuszącą alternatywą wobec standardowych banerów reklamowych. Stałe rubryki eksperckie w Portalu Zamojskim pomogą Państwu promować swoje nazwisko oraz pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie.

Nie trzeba już zakładać bloga, którego nikt nie odwiedzi (poza rodziną i przyjaciółmi). Dajemy Państwu szybki i bezpośredni dostęp do naszej bazy czytelników, czyli tysięcy osób z Zamościa i regionu.

W rubrykach eksperckich publikujemy wyłącznie artykuły wysokiej jakości, pozbawione nachalnej reklamy, np. porady prawne, zdrowotne. Ich marketingowy charakter bierze się stąd, że już na samym wstępie podajemy imię i nazwisko, nazwę firmy oraz kontakt, np. numer telefonu lub adres strony internetowej.

Artykuł w rubryce eksperckiej

• profesjonalna korekta nadesłanego tekstu pod względem językowym i marketingowym
• publikacja na stronach portalu na czas nieokreślony, wraz z nadesłaną ilustracją
• post na Facebooku z linkiem do artykułu
• cena jednorazowa: 120 zł netto
• nie masz ilustracji? opublikujemy wybraną przez nas: dopłata +50 zł netto
• intensywna promocja na Facebooku (post sponsorowany): dopłata +50 zł netto

Jeżeli cały tekst ma mieć charakter ściśle reklamowy (np. zapowiedź otwarcia nowego sklepu), polecamy ofertę artykułów sponsorowanych publikowanych poza działem eksperckim.

Podane ceny są cenami netto – należy do nich doliczyć VAT. Ceny mogą ulec zmianie bez aktualizacji na stronie. Materiały reklamowe dostarcza reklamodawca. Ze względu na wymogi prawne, materiały sponsorowane opatrzone są dopiskiem „artykuł sponsorowany” lub podobnym.

Napisz do nas:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie odpowiedzi zawierającej ofertę handlową. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.