Portal Zamojski

Portal Zamojski, jako marka nowoczesna i otwarta na nowe trendy w internecie, korzysta z różnych kanałów komunikacji – witryny głównej oraz serwisów społecznościowych. Dzięki temu docieramy do co najmniej kilkudziesięciu tysięcy unikalnych odbiorców miesięcznie.

W kwestii statystyk stawiamy na rzetelność i uczciwość wobec potencjalnych reklamodawców. Członkowie naszej redakcji korzystają w swoich przeglądarkach z Google Analytics Opt-out – oficjalnego rozszerzenia firmy Google, które zapobiega przekazywaniu danych do Google Analytics.

Dane z 25 czerwca 2017 r.:

Nasza strona na Facebooku liczy ponad 9600 fanów, znajdując się w rankingu Facebooka na 4. miejscu spośród 12 obserwowanych mediów lokalnych. W okresie od 28 maja do 24 czerwca 2017 r. dotarliśmy do co najmniej 106 766 unikalnych odbiorców (źródło: Facebook Insights). W oficjalnej witrynie portalu zanotowaliśmy 6 990 użytkowników, 11 588 odwiedzin i 42 294 odsłony (źródło: Google Analytics).

Napisz do nas:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie odpowiedzi zawierającej ofertę handlową. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.