Ładowanie

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Lista stworzona na podstawie dotychczasowej korespondencji z klientami

1. Czym jest usługa Google Ads?

Google Ads to usługa reklamowa firmy Google, polegająca m.in. na wyświetlaniu linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania. Prowadzenie kampanii Google Ads to najlepszy sposób na osiągnięcie wysokich pozycji Twojej strony w Google bez długotrwałego pozycjonowania.

2. Jak to wygląda w praktyce?

Zasilamy konto reklamowe Google ustaloną kwotą i budujemy listę fraz kluczowych ważnych dla Twojej firmy, np. pizza Lublin, pizzeria Lublin, pizzerie w Lublinie. Kiedy internauta wpisze w Google jedną z tych fraz, reklama Twojej strony może wyświetlić się w wynikach wyszukiwania.

Opłata zostanie pobrana dopiero po kliknięciu w link, a nie po samym wyświetleniu reklamy. To znaczy, że płacisz tylko za efekty – za odwiedziny użytkowników, którzy trafili na Twoją stronę w poszukiwaniu Twoich usług.

3. Jaki jest całkowity koszt usługi Google Ads?

Na fakturze zobaczysz dwie pozycje. Pierwsza pozycja to miesięczna opłata za prowadzenie kampanii. Druga pozycja to miesięczny budżet reklamowy na kliknięcia. Kwota przeznaczona na budżet reklamowy jest wpłacana w całości na konto reklamowe Google.

4. Od czego zależy koszt kliknięcia w Google Ads?

CPC (cost per click), czyli średnia stawka za kliknięcie w reklamę, zależy od branży i wielu innych czynników. Miesięczną opłatę za prowadzenie kampanii pobieramy m.in. za nasze działania optymalizacyjne, aby koszt kliknięcia był jak najniższy.

5. Jak wygląda zawarcie umowy i późniejsza współpraca?

Umowę możemy zawrzeć w formie elektronicznej lub papierowej. Umowę zawieramy na czas nieokreślony, bez opłat aktywacyjnych i kar umownych. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc kalendarzowy. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, na początku kolejnego, będziesz dostawać raport ze statystykami kampanii za poprzedni miesiąc oraz fakturę na miesiąc kolejny.

Przykład: na początku marca otrzymasz statystyki za luty oraz fakturę na kwiecień.

Skontaktuj się

Wypełnij formularz kontaktowy, aby zapytać o usługę.