Rubryki eksperckie

Content marketing (z ang. marketing treści) polega na publikowaniu atrakcyjnych i przydatnych treści. Nie musisz zakładać bloga, którego nikt nie będzie odwiedzał. Dajemy Ci szybki i bezpośredni dostęp do tysięcy czytelników z Zamościa i regionu.

Cena: 120 zł miesięcznie

W cenie: publikacja jednego tekstu miesięcznie.

Dlaczego warto?

Publikowanie ciekawych, przydatnych artykułów jest niezwykle skuteczną i kuszącą alternatywą wobec standardowych banerów reklamowych. Stałe rubryki eksperckie w Portalu Zamojskim pomogą Ci wypromować swoje nazwisko oraz pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie.

Nie musisz zakładać bloga, którego – poza rodziną i przyjaciółmi – nikt nie odwiedzi bez dużych nakładów na reklamę. Dajemy Ci szybki i bezpośredni dostęp do tysięcy osób z Zamościa i regionu.

W dziale eksperckim publikujemy wyłącznie artykuły wysokiej jakości, pozbawione nachalnej reklamy, np. porady prawne, zdrowotne. Ich marketingowy charakter bierze się stąd, że w okolicach artykułu pojawia się imię i nazwisko eksperta, nazwa firmy oraz kontakt, np. numer telefonu lub adres strony internetowej.

Oferujemy:

• branżę na wyłączność, dopóki publikujesz regularnie co miesiąc,
• napisanie tekstu wg Twoich wytycznych i publikację po Twojej akceptacji,
• publikację na czas nieokreślony, wraz z jedną ilustracją (Twoją lub wybraną przez nas),
• post na Facebooku z linkiem do artykułu,
• intensywną promocję na Facebooku (post sponsorowany): dopłata +40 zł netto.

Podane ceny są cenami netto – należy do nich doliczyć VAT. Ceny mogą ulec zmianie bez aktualizacji na stronie. Materiały reklamowe dostarcza reklamodawca. Ze względu na wymogi prawne, artykuły sponsorowane opatrzone są dopiskiem „artykuł sponsorowany” lub podobnym.

Napisz wiadomość:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie jednorazowej odpowiedzi zawierającej naszą ofertę. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.