Propozycja dla Ciebie:

Rubryki eksperckie

Content marketing (z ang. marketing treści) polega publikowaniu atrakcyjnych i przydatnych treści. Nie trzeba zakładać bloga, którego nikt nie będzie odwiedzał. Dajemy Ci szybki i bezpośredni dostęp do tysięcy czytelników z Zamościa i regionu.

Cena: 120 zł miesięcznie

W cenie: publikacja jednego nadesłanego tekstu miesięcznie.

Dlaczego warto?

Publikowanie ciekawych, przydatnych artykułów jest niezwykle skuteczną i kuszącą alternatywą wobec standardowych banerów reklamowych. Stałe rubryki eksperckie w Portalu Zamojskim pomogą Ci wypromować swoje nazwisko oraz pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie.

Nie trzeba już zakładać bloga, którego – poza rodziną i przyjaciółmi – nikt nie odwiedzi bez dużych nakładów na reklamę. Dostaniesz szybki i bezpośredni dostęp do tysięcy osób z Zamościa i regionu.

W rubrykach eksperckich publikujemy wyłącznie artykuły wysokiej jakości, pozbawione nachalnej reklamy, np. porady prawne, zdrowotne. Ich marketingowy charakter bierze się stąd, że w okolicach artykułu pojawia się imię i nazwisko, nazwa firmy oraz kontakt, np. numer telefonu i adres strony internetowej.

Zakres współpracy:

• profesjonalna korekta nadesłanego tekstu pod względem językowym i marketingowym,
• publikacja na stronach portalu na czas nieokreślony, wraz z jedną nadesłaną ilustracją (orientacja pozioma),
• nie masz ilustracji? opublikujemy wybraną przez nas: dopłata +20 zł netto,
• post na Facebooku z linkiem do artykułu,
• intensywna promocja na Facebooku (post sponsorowany): dopłata +50 zł netto.

Podane ceny są cenami netto – należy do nich doliczyć VAT. Ceny mogą ulec zmianie bez aktualizacji na stronie. Materiały reklamowe dostarcza reklamodawca. Ze względu na wymogi prawne, artykuły sponsorowane opatrzone są dopiskiem „artykuł sponsorowany” lub podobnym.

Napisz wiadomość:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie odpowiedzi zawierającej ofertę handlową. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.